Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении функционирования в Министерстве здравоохранения Украины абонентского пункта специальной информационно-телекоммуникационной системы органов исполнительной власти

Министерство здравоохранения
Форма, Приказ от 24.01.2011 № 31

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 січня 2011 року N 31

Про забезпечення функціонування у Міністерстві охорони здоров'я України абонентського пункту спеціальної інформаційно-телекомунікаційної системи органів виконавчої влади

З метою забезпечення захищеного відповідно до вимог нормативно-технічних документів з захисту інформації функціонування у Міністерстві охорони здоров'я України абонентського пункту спеціальної інформаційно-телекомунікаційної системи органів виконавчої влади у складі вузла комутації мережі передачі даних та робочого місця контролю виконання доручень наказую:

1. Координацію робіт з введення в дію та функціонування абонентського пункту спеціальної інформаційно-телекомунікаційної системи органів виконавчої влади (далі - АП СІТС) у складі вузла комутації мережі передачі даних (далі - ВК МПД) та автоматизованого робочого місця контролю виконання доручень (далі - АРМ КВД) покласти на заступника Міністра Копитова С. М.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос