Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке Плана основных организационных и санитарно-противоэпидемических мероприятий заведений государственной санитарно-эпидемиологической службы Украины на 2011 год

Министерство здравоохранения
Приказ от 18.11.2010 № 1005

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 листопада 2010 року N 1005

Про підготовку Плану основних організаційних і санітарно-протиепідемічних заходів закладів державної санітарно-епідеміологічної служби України на 2011 рік

Згідно з Планом основних організаційних і санітарно-протиепідемічних заходів закладів державної санітарно-епідеміологічної служби України на 2010 рік, затвердженим першим заступником Міністра, головним державним санітарним лікарем України 25 грудня 2009 р., для забезпечення своєчасної та якісної підготовки Плану основних організаційних і санітарно-протиепідемічних заходів закладів державної санітарно-епідеміологічної служби України на 2011 рік наказую:

1. Затвердити структуру Плану основних організаційних і санітарно-протиепідемічних заходів закладів державної санітарно-епідеміологічної служби України на 2011 рік (далі - План), що додається.

2. Головним державним санітарним лікарям Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва та Севастополя, на водному, залізничному, повітряному транспорті, об'єктів з особливим режимом роботи, Голові Комітету з питань гігієнічного регламентування МОЗ України Кравчуку О. П., генеральному директору ДП "Укрвакцина" Кузнецову О. В., директору ДП "Центр реєстрів державної санітарно-епідеміологічної служби України" Черненко Л. М. подати до 20 листопада 2010 року до Центральної санепідстанції МОЗ України пропозиції щодо основних організаційних заходів, проведення яких планується на 2011 рік, з визначенням термінів виконання і виконавців.

Опрос