Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ МЗ Украины от 11 июля 2000 года N 160 "Об утверждении форм учетной статистической документации, используемой в санитарно-эпидемиологических заведениях"

Министерство здравоохранения
Приказ от 25.06.2010 № 512
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 червня 2010 року N 512

Про внесення змін до наказу МОЗ України від 11 липня 2000 року N 160 "Про затвердження форм облікової статистичної документації, що використовується в санітарно-епідеміологічних закладах"

Наказ скасовано як такий, що видано з порушенням
законодавства про державну реєстрацію
(згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України
від 23 травня 2011 року N 310)

З метою вдосконалення діяльності державної санітарно-епідеміологічної служби та облікової статистичної документації, що використовується в санітарно-епідеміологічних закладах, керуючись статті 40 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", наказую:

1. Унести до пункту 1 наказу МОЗ від 11 липня 2000 року N 160 "Про затвердження форм облікової статистичної документації, що використовується в санітарно-епідеміологічних закладах" зміни, виклавши абзаци двадцять восьмий та двадцять дев'ятий в такій редакції:

"форма N 303/о "Протокол експертизи проекту будівництва (реконструкції)";

форма N 304/о "Журнал обліку протоколів експертизи проекту будівництва (реконструкції)" (далі - облікові форми).

2. Затвердити облікові форми в новій редакції, що додається.

3. Затвердити Інструкції про складання та зберігання форм облікової статистичної документації. Форма N 303/о "Протокол експертизи проекту будівництва (реконструкції)". Форма N 304/о "Журнал обліку протоколів експертизи проекту будівництва (реконструкції)", що додаються.

4. Департаменту організації санітарно-епідеміологічного нагляду (Мухарська Л. М.) довести цей наказ до відома керівників установ і закладів державної санітарно-епідеміологічної служби.

5. Центру медичної статистики МОЗ України (Голубчиков М. В.) забезпечити установи і заклади державної санітарно-епідеміологічної служби обласного рівня зразками облікових форм.

6. Директору ДП "Центр реєстрів державної санітарно-епідеміологічної служби України" (Черненко Л. М.) здійснити організаційно-технічний та інформаційний супровід облікових форм відповідно до наказу МОЗ від 15 січня 2007 року N 10 "Про проведення електронного документообігу державної санітарно-епідеміологічної експертизи".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос