Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об исполнении решения коллегии МЗ Украины от 29.04.2010

Министерство здравоохранения
План, Приказ от 07.06.2010 № 466

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 червня 2010 року N 466

Про виконання рішення колегії МОЗ України від 29.04.2010

З метою виконання рішення колегії МОЗ України від 29.04.2010 "Сучасний стан, реформування та подальший розвиток первинної медико-санітарної допомоги. Оптимізація мережі та ліжкового фонду закладів охорони здоров'я" наказую:

1. Затвердити План заходів МОЗ України щодо виконання рішення колегії МОЗ України "Сучасний стан, реформування та подальший розвиток первинної медико-санітарної допомоги. Оптимізація мережі та ліжкового фонду закладів охорони здоров'я" (далі - План заходів), що додається.

2. Керівникам заінтересованих структурних підрозділів МОЗ, вищих навчальних медичних закладів та закладів післядипломної освіти, наукових установ, державних підприємств та установ, що підпорядковані МОЗ, Міністру охорони здоров'я АР Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, головним позаштатним спеціалістам МОЗ України забезпечити виконання Плану заходів відповідно до визначених термінів з подальшим інформуванням Департаменту розвитку медичної допомоги.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Лазоришинця В. В., заступників Міністра відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

Опрос