Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выполнении заданий и мероприятий Общегосударственной программы борьбы с онкологическими заболеваниями на период до 2016 года

Министерство здравоохранения, Национальная академия медицинских наук Украины
План, Приказ от 14.05.2010 № 409/36

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 травня 2010 року N 409/36

Про виконання завдань та заходів Загальнодержавної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року

З метою виконання завдань та заходів Загальнодержавної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року, затвердженої Законом України від 23 грудня 2009 року N 1794-VI, наказуємо:

1. Затвердити План заходів щодо виконання завдань та заходів Загальнодержавної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року (далі - План заходів), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів МОЗ, генеральному директору ДУО "Політехмед", директору ДП "Укрмедпостач", директору ДП "Державний фармакологічний центр", директору Національного інституту раку, директору Інституту патології крові та трансфузійної медицини НАМН України, директору Інституту медичної радіології ім. С. П. Григор'єва НАМН України, Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь (управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, ректорам вищих медичних навчальних закладів IV рівня акредитації та закладів післядипломної освіти:

2.1. Забезпечити виконання Плану заходів.

2.2. Щорічно до 15.11 надавати інформацію щодо виконання Плану заходів до підрозділів МОЗ, визначених відповідальними у Плані заходів.

Опрос