Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по передаче Государственного реестра медицинской техники и изделий медицинского назначения

Министерство здравоохранения
Приказ от 15.04.2010 № 338

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 квітня 2010 року N 338

Про заходи з передачі Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення

На виконання п. 4 постанови Кабінету Міністрів України від 17.03.2010 року N 275 "Деякі питання здійснення державного контролю якості лікарських засобів", відповідно до п. 1, 12, 18 Порядку державної реєстрації медичної техніки та виробів медичного призначення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.11.2004 року N 1497, з метою забезпечення правонаступництва в сфері здійснення державної реєстрації медичних виробів наказую:

1. Затвердити склад Комісії з передачі Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення на електронних та паперових носіях, матеріалів реєстраційних досьє, що знаходяться у роботі, матеріалів реєстраційних досьє до свідоцтв про державну реєстрацію та інших матеріалів в сфері обігу медичних виробів (далі - Комісія), що додається.

2. Комісії у термін до 19.04.2010 р. здійснити передачу Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення на електронних та паперових носіях, матеріалів реєстраційних досьє, що знаходяться у роботі, матеріалів реєстраційних досьє до свідоцтв про державну реєстрацію та інших матеріалів у сфері обігу медичних виробів до Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров'я України.

3. Голові Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров'я України (Соловйову О. С.) прийняти Державний реєстр медичної техніки та виробів медичного призначення на електронних та паперових носіях, матеріали реєстраційних досьє, що знаходяться у роботі, матеріали реєстраційних досьє до свідоцтв про державну реєстрацію та інші матеріали у сфері обігу медичних виробів.

4. Про передачу Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення на електронних та паперових носіях, матеріалів реєстраційних досьє, що знаходяться у роботі, матеріалів реєстраційних досьє до свідоцтв про державну реєстрацію та інших матеріалів у сфері обігу медичних виробів скласти акт у двох примірниках, по одному примірнику для Міністерства охорони здоров'я України та Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров'я України.

Опрос