Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по передаче ГП "Укрвакцина" вакцины против кори и краснухи и проведении ее уничтожения

Министерство здравоохранения
План, Приказ от 17.03.2010 № 232

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 березня 2010 року N 232

Про затвердження плану заходів щодо передачі ДП "Укрвакцина" вакцини проти кору та краснухи та проведення її знищення

У зв'язку з закінченням терміну придатності живої атенуйованої ліофілізованої вакцини проти кору та краснухи виробництва "Serum Inststitute of India LtD" (далі - вакцина КК) у серпні та жовтні 2009 року, отриманої в якості гуманітарної допомоги від Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ для проведення національної компанії додаткової імунізації проти кору та краснухи, та відповідно до Порядку вивезення за межі України або знищення неякісних та непридатних до споживання товарів (предметів) гуманітарної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2000 N 728, Правил проведення утилізації та знищення неякісних лікарських засобів, затверджених наказом МОЗ України від 08.07.2004 N 349, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23.07.2004 за N 916/9515, та рішення Комісії з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України від 20.08.2009 N 26/ГД-2905/К наказую:

1. Затвердити план заходів щодо передачі ДП "Укрвакцина" вакцини проти кору та краснухи та проведення її знищення, що додається.

2. Визначити ДП "Укрвакцина" відповідальним за проведення збору та знищення вакцини КК.

3. Голові Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів, керівникам структурних підрозділів МОЗ України, Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, головним державним санітарним лікарям АР Крим, областей, мм. Києва та Севастополя, водного, залізничного транспорту, підприємствам, організаціям, які підпорядковані МОЗ, забезпечити виконання заходів в установлені терміни.

4. Фінансування витрат на знищення вакцини КК здійснити за рахунок отримувача гуманітарної допомоги - ДП "Укрвакцина".

Опрос