Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методики расчета потребности в антиретровирусных препаратах

Министерство здравоохранения
Методика, Приказ от 10.12.2009 № 936
редакция действует с 23.04.2012

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 грудня 2009 року N 936

Про затвердження Методики розрахунку потреби в антиретровірусних препаратах

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 23 квітня 2012 року N 296

На виконання Закону України "Про затвердження Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009 - 2013 роки" та за результатами роботи Робочої групи по створенню методики розрахунку та збору потреб з регіонів для централізованої закупівлі виробів медичного призначення, лікарських засобів (у тому числі тест-систем), обладнання для забезпечення медичної допомоги ВІЛ-інфікованим і хворим на СНІД, затвердженої наказом МОЗ України від 28.03.2008 року N 102-Адм, наказую:

1. Затвердити Методику розрахунку потреби в антиретровірусних препаратах для антиретровірусної терапії (далі - Методика), що додається.

2. Визначити, що Методика використовується для розрахунку потреби в антиретровірусних препаратах, починаючи з 2010 року.

3. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам Головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Чернівецької, Управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, Управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської, Управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрації, директору ДУ "Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом Міністерства охорони здоров'я України" організувати впровадження та забезпечувати дотримання Методики під час розрахунку потреби в антиретровірусних препаратах в підпорядкованих закладах охорони здоров'я.

(пункт 3 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства охорони здоров'я України від 23.04.2012 р. N 296)

4. Голові Державної служби з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам забезпечувати перегляд Методики з урахуванням національних, міжнародних стандартів та рекомендацій щодо лікування ВІЛ-інфекції, переліку зареєстрованих антиретровірусних препаратів для лікування ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД.

Опрос