Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменения N 1 к ГСТ 42У-2-92 "Продукция медицинской и микробиологической промышленности. Технологические регламенты производства. Содержание, порядок разработки, согласования и утверждения"

Госкоммедбиопром
Приказ от 21.11.1996 № 126

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З МЕДИЧНОЇ ТА МІКРОБІОЛОГІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

НАКАЗ

від 21 листопада 1996 року N 126 

Про затвердження Зміни N 1 до ГСТ 42У-2-92 "Продукція медичної та мікробіологічної промисловості. Технологічні регламенти виробництва. Зміст, порядок розробки, узгодження та затвердження"

У відповідності до ст. 10 Закону України "Про лікарські засоби" та Положення про Державний комітет України з медичної та мікробіологічної промисловості наказую:

1. Затвердити Зміну N 1 до ГСТ 42У-2-92 "Продукція медичної та мікробіологічної промисловості. Технологічні регламенти виробництва. Зміст, порядок розробки, узгодження та затвердження".

2. Визнати таким, що втратив чинність, розділ 4 Порядку  розробки та затвердження регламентів (включаючи відповідні додатки) ГСТ 42У-2-92 "Продукція медичної та мікробіологічної промисловості. Технологічні регламенти виробництва. Зміст, порядок розробки, узгодження та затвердження".

3. Керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчого підпорядкування, які створюють та виготовляють лікарські засоби (медикаменти), керуватися Зміною N 1 до ГСТ 42У-2-92.

4. Контроль за виконанням Зміни N 1 до ГСТ 42У-2-92 покласти на Управління забезпечення виробництва.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на першого заступника Голови Комітету Чумака В. Т.

 

Опрос