Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении учетной формы - Регистрационная карта больного злокачественным новообразованием

Министерство здравоохранения
Приказ от 09.11.1998 № 318
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 листопада 1998 року N 318 

Про затвердження облікової форми - Реєстраційна карта хворого на злоякісне новоутворення

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 11 серпня 2014 року N 553)

З метою стандартизації первинних облікових документів на онкологічних хворих в зв'язку з переходом на інформаційні технології в онкологічній службі України наказую:

1. Затвердити облікову статистичну форму - Реєстраційну карту хворого на злоякісне новоутворення (ф. N 030-6/о) замість Контрольної карти диспансерного спостереження хворого на злоякісне новоутворення (форма та інструкція додаються).

2. Вважати Реєстраційну карту хворого на злоякісне новоутворення єдиним обліково-реєстраційним документом в усіх онкологічних диспансерах (канцер-реєстрах) України, на основі якої формується медико-статистична інформація про онкологічних хворих та здійснюється моніторинг онкологічної захворюваності в регіонах.

3. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій довести наказ до відома всіх лікувально-профілактичних закладів.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на в. о. начальника Центру медичної статистики МОЗ України Голубчикова М. В.

 

Заступник Міністра 

В. Ф. Москаленко 

Опрос