Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Государственные гигиенические правила и нормы "Регламент максимальных уровней отдельных загрязняющих веществ в пищевых продуктах"

ЛІГА:ЗАКОН
Мониторинг от 28.07.2020

Міністерство охорони здоров'я
Наказ
"Про внесення змін до Державних гігієнічних правил і норм "Регламент максимальних рівнів окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах""
від 22.05.2020 N 1238

МОЗ наказом від 22.05.2020 N 1238 виклало у новій редакції Державні гігієнічні правила і норми "Регламент максимальних рівнів окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах" (нова назва документа - Державні санітарні правила і норми "Максимально допустимі рівні окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах").

Ці Державні санітарні правила і норми застосовуються для всіх операторів ринку харчових продуктів, які здійснюють первинне виробництво, виробництво, реалізацію та/або обіг харчових продуктів, зазначених у Максимально допустимих рівнях окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах згідно з додатком.

Харчові продукти та (або) інгредієнти не можуть перебувати в обігу, якщо вони містять забруднюючі речовини в кількості, що перевищує максимально допустимі рівні, наведені у додатку.

Оператори ринку повинні дотримуватись вимог законодавства про безпечність та якість харчових продуктів з метою зменшення рівнів забруднюючих речовин у харчових продуктах з використанням належної виробничої практики на всіх стадіях харчового ланцюга.

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 21 липня 2020 р. за N 684/34967 та набирає чинності через 6 місяців з дня його офіційного опублікування, крім п. 2 розд. IV та розд. VIII додатка до Державних санітарних правил і норм "Максимально допустимі рівні окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах", які набирають чинності через 3 роки після набрання чинності наказом.

Установлено, що харчові продукти, які відповідають вимогам, що діяли до набрання чинності цим наказом, проте не відповідають вимогам цього наказу, можуть перебувати в обігу на ринку України до закінчення строку їх придатності.

 
ЛIГА:ЗАКОН
www.ligazakon.ua

Опрос