Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении формы Отчета об использовании средств, выданных на командировку или под отчет, и Порядка его составления

ЛІГА:ЗАКОН
Мониторинг от 29.10.2015

Мінфін
Наказ
"Про затвердження форми Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та Порядку його складання"
від 28.09.2015 N 841

Мінфін наказом від 28.09.2015 N 841 затвердив форму Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, а також Порядок його складання.

Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, подається до закінчення 5-го банківського дня, що настає за днем, у якому платник податку завершує таке відрядження або завершує виконання окремої цивільно-правової дії за дорученням та за рахунок податкового агента платника податку, що надав кошти під звіт.

Звіт складається платником податку (підзвітною особою), що отримав(ла) такі кошти на підприємствах всіх організаційно-правових форм або у самозайнятої особи.

Фізособа, яка отримала такі кошти, заповнює всі графи Звіту, крім: "Звіт перевірено", "Залишок унесений (перевитрата видана) в сумі за касовим ордером", кореспонденції рахунків бухгалтерського обліку, розрахунку суми утриманого податку за несвоєчасно повернуті витрачені кошти на відрядження або під звіт, які заповнюються особою, яка надала такі кошти. Графу "Звіт затверджено" підписує керівник (податковий агент).

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 13 жовтня 2015 р. за N 1248/27693 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 
Всеукраїнська мережа ЛIГА:ЗАКОН
www.ligazakon.ua

Опрос