Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка проведения в электронной форме продажи объектов малой приватизации на аукционе, в том числе по методу снижения цены

ЛІГА:ЗАКОН
Мониторинг от 28.10.2015

Фонд державного майна
Наказ
"Про затвердження Порядку проведення в електронній формі продажу об'єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни"
від 09.09.2015 N 1325

Фонд державного майна наказом від 09.09.2015 N 1325 затвердив Порядок проведення в електронній формі продажу об'єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни, яким визначається механізм організації і проведення продажу об'єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни, в електронній формі.

Дія затвердженого Порядку не поширюється на приватизацію об'єктів малої приватизації, що підлягають продажу разом із земельними ділянками.

Рішення про проведення продажу об'єктів малої приватизації в електронній формі приймається замовником аукціону та оформлюється наказом.

Інформація про проведення продажу об'єктів малої приватизації в електронній формі готується та опубліковується в офіційних друкованих виданнях органу приватизації, місцевих друкованих виданнях, розміщується на офіційному веб-сайті замовника аукціону.

Організатор аукціону, який буде залучений замовником аукціону, визначається з урахуванням вимог, передбачених п. 8 розд. I Порядку.

Заяви на участь в аукціоні при проведенні аукціонів в електронній формі подаються до організатора аукціону відповідно до вимог Порядку подання та розгляду заяви про включення до переліку об'єктів, що підлягають приватизації, та заяви про приватизацію щодо об'єктів державної власності груп А, Д та Ж.

На підставі отриманих у електронному вигляді заяви на участь в аукціоні та фотокопій документів, що є додатками до заяви, організатор аукціону за погодженням із замовником аукціону приймає рішення щодо реєстрації заявника в системі електронних торгів або відмови в реєстрації.

Протягом 2-х календарних днів з дати реєстрації заяви учасник аукціону зобов'язаний направити на адресу організатора аукціону оригінал заяви на участь в аукціоні у 3-х примірниках та належним чином засвідчені копії документів, що є додатками до заяви, а також докази надсилання цих документів.

При проведенні аукціону в електронній формі учасник аукціону після реєстрації організатором аукціону його заяви про участь в аукціоні зобов'язаний зареєструватися в системі електронних торгів на електронному ресурсі організатора аукціону, отримати пароль і логін доступу до системи електронних торгів та індивідуальний код (електронний квиток).

Аукціон в електронній формі проводиться на електронному ресурсі організатора аукціону. Брати участь в аукціоні мають право виключно зареєстровані учасники, що отримали індивідуальний код (електронний квиток).

Переможцем аукціону в електронній формі визнається учасник, який запропонував найвищу ціну на час завершення аукціону.

Крім цього, внесено зміни до Порядку продажу об'єктів малої приватизації шляхом викупу, на аукціоні (у тому числі за методом зниження ціни, без оголошення ціни), за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону та наказу Фонду державного майна від 17.04.1998 N 772 "Про затвердження Порядку подання та розгляду заяви про включення до переліку об'єктів, що підлягають приватизації, та заяви про приватизацію щодо об'єктів державної власності груп А, Д та Ж".

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 25 вересня 2015 р. за N 1147/27592 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 
Всеукраїнська мережа ЛIГА:ЗАКОН
www.ligazakon.ua

Опрос