Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении спецификаций форматов электронных сообщений

Государственная таможенная служба
Приказ от 01.03.2013 № 61

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 березня 2013 року N 61

Про затвердження специфікацій форматів електронних повідомлень

Відповідно до пункту 13 Положення про митні декларації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 N 450 (зі змінами), та з метою стандартизації процесу обміну електронною інформацією про надання фінансових гарантій митним органам наказую:

1. Затвердити такі, що додаються:

1.1. Специфікацію форматів електронних повідомлень автоматизованої системи митного оформлення програмно-інформаційного комплексу "Інспектор - 2006", які подаються одночасно з митними деклараціями на папері на рівні декларант - митний орган.

1.2. Специфікацію форматів електронних повідомлень автоматизованої системи митного оформлення програмно-інформаційного комплексу "Інспектор - 2006" для електронного декларування на рівні декларант - митний орган.

1.3. Специфікацію форматів електронних повідомлень автоматизованої системи митного оформлення програмно-інформаційного комплексу "Інспектор - 2006" на рівні митний орган - Департамент митних інформаційних технологій та статистики.

1.4. Специфікацію форматів електронних повідомлень при обміні інформацією про надання фінансових гарантій митним органам.

2. Начальнику Департаменту митних інформаційних технологій та статистики Пашку П. В. забезпечити:

Опрос