Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О введении в действие Методических рекомендаций

Государственная таможенная служба
Методические рекомендации, Приказ от 11.12.2012 № 225

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЦЕНТРАЛЬНЕ МИТНЕ УПРАВЛІННЯ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ЕКСПЕРТНОЇ РОБОТИ

НАКАЗ

від 11 грудня 2012 року N 225

Про введення в дію Методичних рекомендацій

Відповідно до пунктів 2.20, 3.28 Положення про Центральне митне управління лабораторних досліджень та експертної роботи (далі - Управління), затвердженого наказом Державної митної служби України від 29.03.2004 N 220 (у редакції наказу Державної митної служби України від 22.08.2012 N 418), та у зв'язку із затвердженням на засіданні навчально-методичної ради Центрального митного управління лабораторних досліджень та експертної роботи (протокол від 22.11.2012 N 12) та у зв'язку з введенням в дію наказом Управління від 10.12.2012 N 223 Методичних рекомендацій щодо оформлення Висновків за результатами досліджень (експертиз) проб (зразків) товарів наказую:

1. Ввести в дію:

1.1. Методичні рекомендації щодо відбору проб тютюнової сировини та зразків тютюнових виробів (додаток 1);

1.2. Методичні рекомендації щодо порядку дослідження оксидів та гідроксидів заліза та залізоокисних пігментів (додаток 2).

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Управління від 11.06.2010 N 136 "Про введення в дію Методичних рекомендацій".

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників начальника Управління згідно з розподілом обов'язків.

 

Начальник Управління

С. І. Ярмольський

 

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Центральне митне управління лабораторних досліджень та експертної роботи

  

Методичні рекомендації щодо відбору проб тютюнової сировини та зразків тютюнових виробів

Вступ

Методичні рекомендації по відбору зразків тютюнових виробів та проб тютюнової сировини розроблено для використання в роботі підрозділів митних органів та експертних підрозділів Центрального митного управління лабораторних досліджень та експертної роботи. У методичних рекомендаціях зібрані методи відбору зразків тютюнових виробів та проб тютюнової сировини залежно від виду виробів та сировини, способу та умов постачання.

Основною метою дослідження проб і зразків товарів є ідентифікація товарів та встановлення відповідності визначених показників (параметрів) заявленому у документації для митного оформлення товару.

Для ідентифікації тютюнових виробів та тютюнової сировини з метою їх подальшої класифікації згідно з УКТ ЗЕД необхідною умовою є правильний відбір зразків і проб відповідно до вимог ГОСТ, ДСТУ, інших чинних нормативних документів тощо.

Опрос