Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно таможенного оформления товаров на условиях соглашений о свободной торговле со странами СНГ

Государственная таможенная служба
Письмо от 04.05.2012 № 11.1/2-16.1/5105-ЕП

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 04.05.2012 р. N 11.1/2-16.1/5105-ЕП

Щодо митного оформлення товарів на умовах угод про вільну торгівлю з країнами СНД

У зв'язку зі зверненнями суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності щодо можливості декларування окремими партіями товару, що був ввезений на митну територію України у складі партії товару, зазначеної в оригіналі сертифіката про походження товару форми СТ-1, і розміщеної під митним контролем на митних ліцензійних складах, інформуємо про наступне.

Згідно з пунктом 6.1 Правил визначення країни походження товарів, затверджених Угодою від 20.11.2009 (далі - Правила), для підтвердження країни походження товару в конкретній державі - учасниці Угоди для цілей надання режиму вільної торгівлі необхідне надання митним органам оригіналу сертифіката форми СТ-1.

У разі декларування товарів розміщених під митним контролем на митних ліцензійних складах за одним сертифікатом форми СТ-1, окремими партіями, з метою здійснення митного оформлення таких товарів на умовах вільної торгівлі, при декларуванні першої партії товарів разом з оригіналом сертифіката форми СТ-1 декларант може подати митному органу додаткову копію цього документа, завірену в установленому порядку.

Після завершення митного оформлення такої першої партії товарів з кількості товарів, визначеної сертифікатом, на умовах вільної торгівлі:

Опрос