Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка обработки запросов на публичную информацию в Департаменте таможенных информационных технологий и статистики

Государственная таможенная служба
Порядок, Приказ от 27.01.2012 № 16

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ МИТНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА СТАТИСТИКИ

НАКАЗ

від 27 січня 2012 року N 16

Про затвердження Порядку опрацювання запитів на публічну інформацію в Департаменті митних інформаційних технологій та статистики

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", Указу Президента України від 05.05.2011 N 547/2011 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації", постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 N 583 "Питання виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади" наказую:

1. Затвердити Порядок опрацювання запитів на публічну інформацію в Департаменті митних інформаційних технологій та статистики Державної митної служби України (далі - Порядок), що додається.

2. Відповідальність за виконання вимог Порядку покласти на керівників структурних підрозділів Департаменту митних інформаційних технологій та статистики, яким безпосередньо адресовані запити про надання інформації відповідно до пункту 1 цього наказу.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Т. в. о. начальника Департаменту митних
інформаційних технологій та статистики

О. О. Ніколайчук

Опрос