Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О направлении постановления Кабинета Министров Украины

Государственная таможенная служба
Письмо от 15.02.2012 № 25/1-7/320-ЕП

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.02.2012 р. N 25/1-7/320-ЕП

Про направлення постанови Кабінету Міністрів України

Направляємо до відома та врахування в роботі постанову Кабінету Міністрів України від 16.01.2012 N 17 "Про затвердження Порядку зберігання вилучених під час здійснення провадження у справах про адміністративні правопорушення речей і документів"(див. окремо в базі), прийняту на виконання підпункту 2 пункту 6 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності".

Водночас, з огляду на існування ряду постанов Уряду, які регулюють окремі питання обліку, зберігання вилучених в справах про порушення митних правил товарів і транспортних засобів, протягом лютого - березня поточного року Управлінням спільно з Департаментом боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції та Управлінням правової роботи планується опрацювання проблемних питань, пов'язаних із практичним застосуванням постанови Кабінету Міністрів України від 16.01.2012 N 17.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос