Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно проведения общественного обсуждения проекта плана мер по реализации инициативы "Партнерство "Открытое Правительство"

Государственная таможенная служба
Письмо от 05.01.2012 № 11.4/2-13-ЕП

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ОРГАНІЗАЦІЙНО-РОЗПОРЯДЧИЙ ДЕПАРТАМЕНТ
СЕКТОР З ПИТАНЬ ВЗАЄМОДІЇ ЗІ ЗМІ ТА ГРОМАДСЬКІСТЮ

ЛИСТ

від 05.01.2012 р. N 11.4/2-13-ЕП

До Держмитслужби надійшло доручення Секретаріату Кабінету Міністрів України від 24.12.2011 N 13308/0/2-11, згідно з яким центральні органи виконавчої влади повинні забезпечити проведення громадського обговорення проекту плану заходів з реалізації ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" із залученням представників громадських рад та інститутів громадянського суспільства і до 16 січня 2012 року надати отримані пропозиції та зауваження до Кабінету Міністрів України.

У зв'язку з викладеним просимо терміново розмістити на веб-сайтах підпорядкованих Вам митниць запрошення до участі у обговоренні проекту зацікавлених представників громадськості (проект прес-релізу додається) та розповсюдити інформацію щодо проведення обговорення серед регіональних ЗМІ.

Додаток: на 1 арк.

З повагою,

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос