Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке осуществления учета и систематизации законодательства в таможенной службе Украины

Государственная таможенная служба
Положение, Приказ от 18.11.2011 № 976
редакция действует с 24.12.2012

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 листопада 2011 року N 976

Про затвердження Положення про порядок здійснення обліку та систематизації законодавства в митній службі України

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державної митної служби України
 від 24 грудня 2012 року N 739

(У тексті наказу та Положенні слова "регіональні митниці, митниці, спеціалізовані митні установи та організації", "митні органи, спеціалізовані митні установи та організації", "митні органи, спеціалізовані установи та організації" в усіх відмінках та числах замінено відповідно словами "митниці, спеціалізовані митні органи, митна організація та науково-дослідна установа митної служби України" у відповідних відмінках та числах згідно з наказом Державної митної служби України від 24 грудня 2012 року N 739)

Відповідно до Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 року N 1040, з метою встановлення єдиного порядку обліку, зберігання та підтримання в контрольному стані актів законодавства України в митній службі України, вдосконалення роботи щодо здійснення систематизації законодавства наказую:

1. Затвердити Положення про порядок здійснення обліку та систематизації законодавства в митній службі України (далі - Положення), що додається.

2. Керівникам митниць, спеціалізованих митних органів, митних організацій та науково-дослідних установ митної служби України:

2.1. Забезпечити дотримання вимог, установлених Положенням.

2.2. Вжити заходів щодо забезпечення підпорядкованих органів офіційними друкованими виданнями.

2.3. Створити необхідні умови для обліку, підтримання в контрольному стані, використання та зберігання актів законодавства, ведення систематичної картотеки.

Опрос