Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении эксперимента по использованию электронных замков с функцией GPS - GSM навигации

Государственная таможенная служба
Порядок, Приказ от 18.06.2011 № 516

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 червня 2011 року N 516

Про проведення експерименту з використання електронних замків з функцією GPS - GSM навігації

З метою посилення контролю за транзитними перевезеннями вантажів, визначення доцільності запровадження нового виду митного забезпечення під час здійснення контролю за товарами та предметами, які переміщуються митною територією України та перебувають під митним контролем, а також для забезпечення їх ідентифікації та запобігання несанкціонованому доступу до них наказую:

1. Провести експеримент з використання нового виду митного забезпечення - електронних замків з функцією GPS - GSM навігації (далі - ЕЗ) під час здійснення контролю за переміщенням товарів в контейнерах автомобільним транспортом транзитом через митну територію України.

2. Затвердити Порядок проведення експерименту з використання електронних замків з функцією GPS - GSM навігації, що додається.

3. Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки працівників та кінології Держмитслужби спільно з Департаментом організації митного контролю та оформлення та Департаментом митних інформаційних технологій і статистики до початку експерименту організувати практичне навчання працівників митниць, які будуть задіяні у проведенні експерименту.

Опрос