Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно применения мер по содействию защите прав интеллектуальной собственности

Государственная таможенная служба
Письмо от 17.05.2011 № 11.1/3-16.3/7662-ЕП

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.05.2011 р. N 11.1/3-16.3/7662-ЕП

Щодо застосування заходів із сприяння захисту прав інтелектуальної власності

У зв'язку з припиненням дії профілю ризику "Об'єкти права інтелектуальної власності" (лист Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції від 19.04.2011 N 20/2-12/01254-ЕП), а також розробкою нових програмно-інформаційних комплексів, розміщених на головній сторінці ЄАІС Держмитслужби в розділі "Довідкова інформація", підрозділі "Інтелектуальна власність" (лист Департаменту митних інформаційних технологій та статистики від 11.04.2011 N 18/22-15-1809-ЕП), звертаємо увагу на необхідність застосування таких організаційних заходів.

1. Запровадити на постійній основі внесення підрозділами (посадовими особами) з питань захисту прав інтелектуальної власності інформації до ПІК "Призупинення митного оформлення товарів, що містять об'єкти права інтелектуальної власності" по аналогії подання звітів за формою N УНЗР-1, що затверджена наказом Держмитслужби від 29.03.2011 N 258.

2. Для можливості прийняття керівниками митних органів рішень про призупинення за власної ініціативи митного оформлення товарів, що містять об'єкти права інтелектуальної власності, забезпечити використання посадовими особами підрозділів митного оформлення та підрозділами (посадовими особами) з питань захисту прав інтелектуальної власності даних ПІК ЄАІС Держмитслужби "Інформація Держмитслужби, що може бути використана у разі призупинення митного оформлення товарів, що містять об'єкти права інтелектуальної власності, за ініціативою митного органу".

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос