Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изучении состояния осуществления таможенного дела в таможенных органах, выполнении должностными лицами таможенной службы заданий, поставленных Президентом Украины и руководством Государственной таможенной службы Украины

Государственная таможенная служба
Перечень, Приказ от 22.10.2010 № 1269

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 жовтня 2010 року N 1269

Про вивчення стану здійснення митної справи в митних органах, виконання посадовими особами митної служби завдань, поставлених Президентом України та керівництвом Державної митної служби України

З метою зосередження зусиль митних органів на реалізацію завдань, які випливають з рішень Президента України щодо подальшого розвитку митної справи, реформування діяльності митної служби України, удосконалення та спрощення митних процедур, сприяння зовнішньоекономічній діяльності суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, а також впровадження в роботу митних органів принципу "Обличчям до людей" наказую:

1. Провести протягом листопада 2010 року вивчення керівниками Держмитслужби стану здійснення митної справи в митних органах, виконання посадовими особами митної служби завдань, поставлених Президентом України та керівництвом Державної митної служби України.

2. На час проведення заходу, визначеного в п. 1 цього наказу, створити комісії Держмитслужби (N 1 - N 8) з вивчення стану здійснення митної справи в митних органах, виконання посадовими особами митної служби поставлених завдань та затвердити їх голів і графік роботи комісій (додається).

3. Затвердити орієнтовний перелік питань щодо оцінки ефективності роботи митних органів з виконання поставлених завдань (далі - орієнтовний перелік питань), що додається.

4. Головам комісій у триденний термін подати до Департаменту організаційно-інформаційного забезпечення діяльності Голови Служби пропозиції щодо чотирьох членів кожної з комісій з числа директорів департаментів, начальників управлінь, їх заступників, і, як виняток, начальників відділів.

5. Відрядити членів комісії до митних органів у терміни, визначені у графіку роботи комісій.

Опрос