Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Структуры ведомственного Веб-сайта Гостаможслужбы Украины в сети Интернет и распределения структурных подразделений Гостаможслужбы Украины, таможенных органов, специализированных таможенных учреждений и организаций, ответственных за ведение его разделов, и Регламента функционирования ведомственного Веб-сайта Гостаможслужбы Украины в сети Интернет

Государственная таможенная служба
Приказ от 11.08.2009 № 744
редакция действует с 16.02.2011

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 серпня 2009 року N 744

Про затвердження Структури відомчого Веб-сайту Держмитслужби України в мережі Інтернет та розподілу структурних підрозділів Держмитслужби України, митних органів, спеціалізованих митних установ та організацій, відповідальних за ведення його розділів, та Регламенту функціонування відомчого Веб-сайту Держмитслужби України в мережі Інтернет

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державної митної служби України
 від 10 лютого 2011 року N 92

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.01.2002 N 3 "Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади" та з метою покращення інформування громадськості про роботу Державної митної служби України, покращення роботи відомчого Веб-сайту, забезпечення оперативності в роботі із засобами масової інформації наказую:

1. Затвердити Структуру відомчого Веб-сайту Держмитслужби України в мережі Інтернет та розподіл структурних підрозділів Держмитслужби України, митних органів, спеціалізованих митних установ та організацій, відповідальних за ведення його розділів, що додається (далі - Структура).

2. Затвердити Регламент функціонування відомчого Веб-сайту Держмитслужби України в мережі Інтернет, що додається (далі - Регламент).

3. Прес-службі (Судак С. Д.) забезпечити заходи з адміністрування Веб-сайту, своєчасне розміщення матеріалів, поданих для оприлюднення, та, у разі необхідності, їх видалення.

4. Юридичному департаменту (Бабюк В. Л.) забезпечити літературне редагування матеріалів, які подаються для розміщення на відомчому Веб-сайті структурними підрозділами Держмитслужби України.

5. Керівникам митних органів, спеціалізованих митних установ та організацій з метою забезпечення літературного редагування матеріалів, які подаються для розміщення на відомчому Веб-сайті, визначити працівників, на яких покласти обов'язки літредактора.

Опрос