Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании таможенного поста

Государственная таможенная служба
Приказ от 01.04.2009 № 288

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 квітня 2009 року N 288

Про створення митного поста

Відповідно до статті 16 Митного кодексу України, Положення про Державну митну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 N 940, і з метою поліпшення ефективності й оперативності митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України, наказую:

1. Створити митний пост "Харків-залізничний" та підпорядкувати його Харківській митниці. Установити митному посту "Харків-залізничний" код 80003 00 00.

2. Начальнику Харківської митниці:

2.1. Унести відповідні зміни до структури та штатного розпису митниці в установленому порядку й подати їх на затвердження до Держмитслужби.

2.2. Надати Департаменту організації митного контролю обґрунтовані пропозиції щодо встановлення кодів структурним підрозділам митниці та дати введення їх у дію для внесення змін до Класифікатора митних органів України та їх структурних підрозділів, спеціалізованих митних установ та організацій, затвердженого наказом Держмитслужби України від 26.04.2006 N 335 (зі змінами).

2.3. Проінформувати суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності й громадян у зоні діяльності митниці про зміни, передбачені цим наказом.

3. Прес-службі (Судак С. Д.) забезпечити висвітлення цього наказу в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Служби Федорова О. О.

 

Голова Служби

А. В. Макаренко

Опрос