Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно таможенного оформления товаров с применением гарантии таможенного перевозчика

Государственная таможенная служба
Письмо от 21.01.2009 № 11/1-12/442-ЕП

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 21.01.2009 р. N 11/1-12/442-ЕП

З метою недопущення можливих порушень вимог Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", пунктів 2, 3 Ліцензійних умов провадження посередницької діяльності митного перевізника, затверджених наказом Держкомпідприємництва та Держмитслужби від 25.03.2004 N 34/212, посадовим особам, які здійснюють митне оформлення, в обов'язковому порядку необхідно проводити перевірки:

1. Наявності договору, укладеного з особами, яких представляє митний перевізник та яким надає послуги з перевезення вантажу.

2. Обов'язкової наявності в штаті підприємства митного перевізника працівника, який безпосередньо здійснює перевезення (водія, особи, що супроводжує товар, тощо).

3. Належності на правах власності або користування митному перевізнику транспортних засобів, якими здійснюватиметься перевезення, що підтверджена відомостями, зазначеними в реєстраційних документах на такі транспортні засоби.

Митне оформлення товарів із застосуванням гарантії митного перевізника проводити виключно за умови виконання вищевикладених умов.

При їх невиконанні пропонувати застосовувати інші заходи гарантування, передбачені ст. 161 МКУ.

Наголошую, що в результатах митного оформлення в обов'язковому порядку мають бути належним чином оформлені копії документів, що підтверджують вказане у пунктах 1 - 3 даного листа.

У разі виявлення недотримання митним перевізником вимог Ліцензійних умов провадження посередницької діяльності митного перевізника, затверджених наказом Держкомпідприємництва та Держмитслужби від 25.03.2004 N 34/212, негайно інформувати Департамент організації та контролю за діяльністю підприємств, що надають митні послуги.

 

Голова Служби 

В. І. Хорошковський 

Опрос