Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об указании даты пребывания на учете субъектов ВЭД в таможенных органах

Государственная таможенная служба
Письмо от 23.03.2009 № 11/8-10.35/2536-ЕП

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 23.03.2009 р. N 11/8-10.35/2536-ЕП

Про зазначення дати перебування на обліку суб'єктів ЗЕД в митних органах

З метою визначення єдиного підходу до заповнення відомостей, що містяться в електронних копіях облікових карток суб'єктів ЗЕД, а також для забезпечення відображення інформації про початок перебування суб'єкта ЗЕД на обліку в митних органах та можливості використання такої інформації під час застосування автоматизованої системи аналізу та управління ризиками, надаємо наступні роз'яснення.

Беручи до уваги, що внесення змін у наказ Держмиткому від 31.05.96 N 237 не вбачається можливим, та те, що проект наказу Держмитслужби "Про затвердження Порядку заповнення облікової картки суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності" знаходиться на погодженні в міністерствах та відомствах, вважаємо за можливе тимчасово застосовувати наступний порядок зазначення в облікових картках суб'єктів ЗЕД дати початку перебування на обліку в митних органах.

При зверненні суб'єкта ЗЕД до митного органу щодо оформлення облікової картки при поставлені на облік або внесенні змін в існуючу облікову картку, посадова особа митного органу в обліковій картці від руки вчиняє запис "Облік розпочато з дд. мм. рр.", який завіряє в установленому порядку та вносить цю дату в електронну копію облікової картки суб'єкта ЗЕД.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос