Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О применении положений постановления Кабинета Министров Украины от 09.07.2008 N 636

Государственная таможенная служба
Письмо от 03.10.2008 № 11/2-15/10932-ЕП
редакция действует с 27.09.2011

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.10.2008 р. N 11/2-15/10932-ЕП

Про застосування положень постанови Кабінету Міністрів України від 09.07.2008 N 636

Із змінами і доповненнями, внесеними
 листом Державної митної служби України
 від 27 вересня 2011 року N 11.1/2-15/13523-ЕП

Інформуємо вас, що постановою Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" від 09.07.2008 N 636 внесено зміни до пункту 11 Порядку справляння єдиного збору у пунктах пропуску через державний кордон, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2002 N 1569, у відповідності до яких посадова особа Служби міжнародних автомобільних перевезень (далі - СМАП) нараховує плату за проїзд автомобільними дорогами (за кожен кілометр проїзду), а також додаткову плату за перевищення загальної маси, осьових навантажень або габаритних параметрів, про що робить відмітки на товаротранспортному документі.

Крім того, цією постановою визначено, що якщо додаткова плата за проїзд автомобільного транспортного засобу з перевищенням загальної маси, осьових навантажень або габаритних параметрів здійснена за попередньою заявкою через установи банку, посадова особа СМАП подає митному органу документ, що підтверджує сплату через установу банку.

У разі оформлення проїзду автомобільного засобу з перевищенням встановлених загальної маси, осьових навантажень та (або) габаритних параметрів, для якого необхідно отримати дозвіл з визначеним конкретним маршрутом руху, організувати його супроводження та провести експертну оцінку маршруту відповідною організацією, збір за проїзд автомобільними дорогами може попередньо справлятися СМАП з наступним перерахуванням на відповідний рахунок митного органу.

У зв'язку з зміною механізму перерахування зазначених коштів Держмитслужбою проінформовано ДП "СМАП" про реквізити депозитних рахунків 3734, відкритих на ім'я відповідних митних органів в Головному управлінні Державного казначейства України у м. Києві, призначених для зарахування зазначених коштів.

Таким чином, митне оформлення транспортних засобів у пунктах пропуску через державний кордон України при попередньому справлянні СМАП збору за проїзд автомобільними дорогами з наступним перерахуванням на відповідний рахунок митного органу має здійснюватись за умови наявності зазначених коштів на відповідних рахунках митних органів, а також отримання платіжного доручення, що підтверджує сплату через установу банку.

У зазначеному платіжному дорученні ДП "СМАП" зазначатиме суми коштів складової єдиного збору з розбивкою по платникам, які його попередньо сплатили, та з реквізитами транспортних засобів, які перетинатимуть митний кордон.

Опрос