Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О совершенствовании работы отдельных подразделений таможенных органов по противодействию нарушениям таможенного законодательства

Государственная таможенная служба
Положение, Приказ от 11.06.2007 № 476
Утратил силу

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 червня 2007 року N 476

Про вдосконалення роботи окремих підрозділів митних органів з протидії порушенням митного законодавства

Наказ скасовано
(згідно з наказом Державної митної служби України
 від 24 лютого 2009 року N 143)

Відповідно до вимог статей 19 - 23, 55, 56 Митного кодексу України, з метою впорядкування дій посадових осіб митних органів при плануванні та проведенні підрозділами митної варти служб боротьби з контрабандою та митної варти спеціальних заходів, а також спеціальних митних операцій з виявлення, попередження й припинення порушень законодавства з митної справи наказую:

1. Затвердити Положення про організацію та проведення підрозділами митної варти служб боротьби з контрабандою та митної варти митних органів України спеціальних заходів, а також спеціальних митних операцій з виявлення, попередження й припинення порушень митного законодавства (далі - Положення), що додається.

2. Керівникам митних органів:

2.1. Довести вимоги цього Положення до посадових осіб служб боротьби з контрабандою та митної варти й забезпечити неухильне його виконання, організувати навчання з подальшим прийняттям заліку зі знання вимог Положення у посадових осіб відповідної категорії митного органу.

2.2. Систематично (не менше одного разу на рік) проводити з відповідними категоріями посадових осіб митного органу заняття з організації та проведення підрозділами митної варти служб боротьби з контрабандою та митної варти митних органів спеціальних заходів, а також з вивчення нормативно-правових актів із зазначених питань та складанням заліків.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос