Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно применения специальной санкции

Государственная таможенная служба
Письмо от 29.11.2007 № 35/1-1887-ЕП

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ МИТНОЇ СТАТИСТИКИ

ЛИСТ

від 29.11.2007 р. N 35/1-1887-ЕП

Щодо застосування спеціальної санкції

Повідомляємо, що наказом Мінекономіки України від 16.11.2007 N 102/592 застосовано згідно зі статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" спеціальну санкцію - тимчасове зупинення зовнішньоекономічної діяльності до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності за порушення чинного законодавства України у сфері зовнішньоекономічних відносин.

Звертаємо увагу, що спеціальна санкція - тимчасове зупинення зовнішньоекономічної діяльності застосована до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності, до якого раніше наказом Мінекономіки було застосовано спеціальну санкцію - індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності, дія якої відповідно до наказу Мінекономіки України від 16.11.2007 N 102/592 скасовується з моменту застосування до цього суб'єкта спеціальної санкції - тимчасове зупинення зовнішньоекономічної діяльності.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос