Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления разрешения на проведение декларирования железнодорожных вагонов

Государственная таможенная служба
Письмо от 07.05.2007 № 11/2-9/4633-ЕП

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 07.05.2007 р. N 11/2-9/4633-ЕП

У Державній митній службі України розглянуто лист закритого акціонерного товариства "...." від 06.04.2007 N 66/3 щодо надання дозволу на проведення декларування залізничних вагонів.

Беручи до уваги звернення ЗАТ "....", Державна митна служба України не заперечує щодо декларування залізничних вагонів, згідно з переліком (додається) у Київській регіональній митниці в порядку, аналогічному вимогам Порядку митного контролю та митного оформлення водних транспортних засобів, що здійснюють багаторазові переміщення через митний кордон України, затвердженого наказом Державної митної служби України від 22.04.2003 N 268, із заповненням однієї ВМД на вказані вагони.

Одночасно зазначаємо, що:

копія вантажної митної декларації, завірена особистою номерною печаткою посадової особи Київської регіональної митниці, є підставою для ввезення (вивезення) вказаних порожніх вагонів за межі митної території України;

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос