Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно обеспечения контроля за взысканием платежей при ввозе для свободного обращения транспортных средств гражданами

Государственная таможенная служба
Письмо от 24.05.2006 № 11/2-10/5619-ЕП
Утратил силу

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 24.05.2006 р. N 11/2-10/5619-ЕП

Щодо забезпечення контролю за стягненням платежів при ввезенні для вільного обігу транспортних засобів громадянами

Лист втратив чинність
(згідно з листом Державної митної служби України
 від 30 липня 2008 року N 15/1251-ЕП)

Додатково див. лист
 Державної митної служби України
 від 18 квітня 2007 року N 11/4-15/4077-ЕП

За наявною у Держмитслужбі України інформацією при проведенні митного огляду під час видачі Посвідчення про реєстрацію транспортних засобів громадян (далі - Посвідчення) мають місце випадки виявлення невідповідностей даних, зазначених в актах митного огляду, оформлених митними органами у пунктах пропуску через державний кордон України, даним, встановленим під час звірення інформації.

Відповідно до статті 69 Митного кодексу України незалежно від закінчення операцій митного контролю, оформлення та пропуску товарів і транспортних засобів митний контроль за ними може здійснюватися, якщо є достатні підстави вважати, що мають місце порушення законодавства України чи міжнародного договору України, укладеного в установленому законом порядку, контроль за виконанням яких покладено законом на митні органи. Такий контроль здійснюється на підставі письмового розпорядження керівника митного органу або особи, яка його заміщує.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос