Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно классификации согласно требованиям УКТ ВЭД товаров

Государственная таможенная служба
Письмо от 12.04.2006 № 29/1-11.2/2548-ЕП

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЦЕНТРАЛЬНЕ МИТНЕ УПРАВЛІННЯ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ЕКСПЕРТНОЇ РОБОТИ

ЛИСТ

від 12.04.2006 р. N 29/1-11.2/2548-ЕП

Центральним митним управлінням лабораторних досліджень та експертної роботи (далі - Управління) опрацьовано лист Київської регіональної митниці від 15.02.2006 N 35/1.2-13/1520 щодо класифікації згідно з вимогами УКТ ЗЕД товарів - "Сік фруктовий вишневий арт. 050601-05" та "Сік фруктовий лісової ягоди арт. 191200-17", виробництва фірми "Cargill B.V.", Нідерланди, ввезених на митну територію України ТОВ "МСТ Регіон".

За інформацією, що міститься в наданих до розгляду документах встановлено, що зазначені продукти є сумішами різних видів концентрованих соків (вишні, малини, аронії, яблука та бузини). Концентрований сік бузини доданий в якості підсилювача кольору (не більше 2 % від загальної кількості будь-якого із зазначених концентрованих соків).

З урахуванням Пояснень до УКТ ЗЕД (Київ - 2004) з зазначеного питання повідомляємо наступне.

Соки, що класифікуються в товарній позиції 2009, можуть бути концентровані (заморожені чи незаморожені). Такі продукти, зазвичай, одержують за допомогою процесів, пов'язаних або з тепловою обробкою (У вакуумі чи без вакууму), або з обробкою холодом (ліофілізація).

За умови збереження своїх первинних властивостей, фруктові соки цієї товарної позиції можуть містити речовини, що додаються для відновлення початкової кількості компонентів, зруйнованих під час технологічного процесу (наприклад вітаміни, барвники). Проте до товарної позиції 2009 не включаються фруктові соки, в які один з компонентів (лимонна кислота, ефірна олія, добута з плодів, і т. д.) доданий у такій кількості, що явно порушено баланс різних компонентів, властивий натуральному соку; у такому випадку продукт втратив свої оригінальні властивості.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос