Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении разъяснений [относительно необходимости взимания таможенными органами платы за прием экзаменов и выдачу квалификационных свидетельств лицам, уполномоченным на декларирование]

Государственная таможенная служба
Письмо от 28.02.2006 № 11/2-9/2064-ЕП

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 28.02.2006 р. N 11/2-9/2064-ЕП

Про надання роз'яснень

За результатами розгляду звернень суб'єктів господарської діяльності та митних органів України стосовно необхідності справляння митними органами плати за прийняття екзаменів та видачу кваліфікаційних свідоцтв особам, уповноваженим на декларування, повідомляємо.

Відповідно до пункту 2 розділу XXI "Прикінцеві положення" Митного кодексу України від 11.07.2002 N 92-IV (далі - Кодекс), до приведення нормативно-правових актів у відповідність із цим Кодексом чинні нормативно-правові акти застосовуються в частині, що не суперечить цьому Кодексу.

Згідно із статтею 32 Кодексу, митні органи, спеціалізовані митні установи та організації можуть надавати заінтересованим особам, у тому числі на платній основі, консультації з питань митної справи, а також тексти опублікованих нормативно-правових актів із зазначених питань.

Порядок надання текстів нормативно-правових актів та консультацій з питань митної справи визначається законодавством України та цим Кодексом. Види консультацій, в тому числі платних, що можуть надаватися митними органами, а також розміри плати за їх надання встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Опрос