Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении проверок

Государственная таможенная служба
Письмо от 31.03.2005 № 25/2-43/3268-ЕП

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 31.03.2005 р. N 25/2-43/3268-ЕП

Про проведення перевірок

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.03.2005 N 56624/3/1-04 Раду міністрів Автономної Республіки Крим, голів облдержадміністрацій, ДПА та Держмитслужбу разом з органами управління спеціальних економічних зон та територій пріоритетного розвитку зобов'язано організувати перевірки стану виконання договорів (контрактів) на реалізацію інвестиційних проектів та у разі їх невиконання ініціювати згідно з законодавством розірвання таких договорів (контрактів).

З метою зменшення втручання державних органів у підприємницьку діяльність і вдосконалення координації діяльності контролюючих органів регламентовано порядок здійснення координації контролюючих органів у взаємовідносинах з суб'єктом господарювання, який визначено спільним наказом ДПА та Держмитслужби України від 29.07.2004 N 439/551 "Про затвердження Порядку взаємодії митних і податкових органів при організації та проведенні спільних планових та позапланових перевірок суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності".

Для уникнення конфліктних ситуацій з питання допуску працівників митних органів до участі у спільних перевірках Державна податкова адміністрація України зобов'язала податкові органи на місцях включати до посвідчень на перевірку, як експертів працівників митних органів, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.99 N 112.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос