Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О реагировании таможенными органами при выявлении нарушений таможенных правил и признании утратившим силу приказа Гостаможслужбы Украины от 19.02.2004 N 121

Государственная таможенная служба
Приказ от 31.03.2005 № 230

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 березня 2005 р. N 230

Про реагування митними органами при виявленні порушень митних правил та визнання таким, що втратив чинність, наказу Держмитслужби України від 19.02.2004 N 121

З метою приведення нормативних актів Держмитслужби України у відповідність до законодавства України, уникнення дублювання при наданні інформації та підвищення відповідальності з боку керівників митних органів наказую:

1. З метою підвищення рівня контролю та відповідальності з боку керівників митних органів, недопущення випадків нереагування на кожний випадок порушення митних правил, митний орган, посадові особи якого виявили порушення митних правил, у 3-х денний термін сповіщає митний орган, посадові особи якого здійснили митне оформлення товарів і транспортних засобів - об'єктів порушення, про виявлене порушення митних правил за формою, наведеною в додатку 1.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос