Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении спецификаций форматов обмена данными

Государственная таможенная служба
Приказ от 09.12.2004 № 883
Утратил силу

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 грудня 2004 року N 883

Про затвердження специфікацій форматів обміну даними

Наказ втратив чинність
 (згідно з наказом Державної митної служби України
 від 9 квітня 2005 року N 275)

Додатково див. лист
 Управління інформаційного забезпечення та митної статистики
 Державної митної служби України
 від 4 лютого 2005 року N 41.22-15-637

З метою вдосконалення механізму проведення митного оформлення товарів і транспортних засобів, для забезпечення уніфікації форматів обміну даними електронних копій вантажних митних декларацій наказую:

1. Затвердити Специфікацію форматів електронних повідомлень автоматизованої системи митного оформлення товарів і транспортних засобів на рівні суб'єкт - митний орган та Специфікацію форматів електронних повідомлень автоматизованої системи митного оформлення товарів і транспортних засобів на рівні митний орган - Управління інформаційного забезпечення та митної статистики (далі - специфікації форматів), що додаються.

2. Т. в. о. начальника Управління інформаційного забезпечення та митної статистики Ніколайчуку О. О.:

2.1. До 06.12.2004 забезпечити розміщення:

на відомчому WEB-сервері (розділ "Інформаційні ресурси") - специфікацій форматів;

на WEB-сервері Держмитслужби України в мережі Internet (розділ "ЄАІС") - Специфікації форматів електронних повідомлень автоматизованої системи митного оформлення товарів і транспортних засобів на рівні суб'єкт - митний орган.

2.2. Забезпечувати своєчасне внесення змін до специфікацій форматів у разі внесення змін до нормативно-правових актів Держмитслужби України, що стосуються порядку проведення митного оформлення товарів і транспортних засобів.

2.3. У строк, що не перевищує однієї доби після внесення змін до специфікацій форматів, забезпечити інформування митних органів, а також державних і комерційних підприємств, які здійснюють розроблення спеціалізованого програмного забезпечення для потреб суб'єктів господарювання, про внесені зміни.

2.4. Забезпечити незалежність програмно-інформаційного комплексу "Автоматизована система митного оформлення товарів і транспортних засобів" (у реалізації Windows і WEB-версії) від форматів обміну даними, розроблених комерційними підприємствами.

3. З 06.12.2004 вважати таким, що втратив чинність, наказ Держмитслужби України від 30.08.2004 N 628 "Про затвердження специфікацій форматів обміну даними".

Опрос