Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О применении статьи 38 Таможенной конвенции о международной перевозке грузов с применением книжки МДП к болгарскому перевозчику "RADOSLAV SAVOV ET"

Государственная таможенная служба
Приказ от 15.09.2004 № 673
Утратил силу

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 вересня 2004 року N 673

Про застосування статті 38 Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП до болгарського перевізника "RADOSLAV SAVOV ET"

Наказ втратив чинність
 (згідно з наказом Державної митної служби України
 від 18 лютого 2005 року N 104)

У зв'язку з порушенням положень Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП та на підставі статті 38 цієї Конвенції наказую:

1. Тимчасово, до видання відповідного наказу Держмитслужби, позбавити права на перевезення товарів митною територією України на умовах Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП болгарського перевізника "RADOSLAV SAVOV ET" (код BGR/046/823028116, вул. Рілска, 38, м. Радомір, BG-2400, Республіка Болгарія) за недоставку вантажу за книжкою МДП XC 36 648 175.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос