Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О применении статьи 38 Таможенной конвенции о международной перевозке грузов с применением книжки МДП к словацкому перевозчику "TRANSPORT s.r.o."

Государственная таможенная служба
Приказ от 15.09.2004 № 672

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 вересня 2004 року N 672

Про застосування статті 38 Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП до словацького перевізника "TRANSPORT s.r.o."

У зв'язку з порушенням процедури МДП - недоставкою вантажу за книжкою МДП SX 39862229 та на підставі статті 38 Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП наказую:

1. Тимчасово, до окремого рішення Держмитслужби, позбавити права користування на митній території України положеннями Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП словацького перевізника "TRANSPORT s.r.o." (код не встановлено, вул. Рієчна II 472/4, Томашовце-5, Словаччина) за недоставку вантажу за книжкою МДП SX 39862229.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос