Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно внесения в таможенную декларацию изменений или дополнений, имеющих существенное значение

Государственная таможенная служба
Письмо от 19.01.2004 № 09/21

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЙ МИТНОГО КОНТРОЛЮ

ЛИСТ

від 19.01.2004 р. N 09/21

На Ваше звернення від 10.01.2004 N 15/03 повідомляємо.

1. Згідно з вимогами статті 90 розділу III Митного кодексу України від 11.07.2002 N 92-IV (далі - Митний кодекс України) "з дозволу митного органу відомості, зазначені у митній декларації, можуть бути змінені чи доповнені, а подана митна декларація відкликана.

Зміна, доповнення чи відкликання можуть бути здійснені лише до моменту прийняття митним органом митної декларації до митного оформлення.

Зміна, доповнення та відкликання митної декларації після її прийняття митним органом до митного оформлення не допускаються. Внесення до митної декларації змін чи доповнень, які мають істотне значення для застосування процедур митного контролю щодо товарів і транспортних засобів або впливають на умови оподаткування товарів чи застосування до них заходів нетарифного регулювання, здійснюється шляхом подання митному органу нової митної декларації, якщо це дозволяється відповідно до цього Кодексу.

Посадові особи митних органів не мають права заповнювати митну декларацію, змінювати чи доповнювати відомості, зазначені в митній декларації, за винятком внесення до неї відомостей, що належать до компетенції митних органів".

Опрос