Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно недопущения случаев задержек грузов, отказов в таможенном оформлении ГТД, нарушения сроков таможенного оформления товаров, вывозимых железнодорожным транспортом

Государственная таможенная служба
Письмо от 21.10.2003 № 11/7-09-15160-ЕП
Утратил силу

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 21.10.2003 р. N 11/7-09-15160-ЕП

Лист втратив чинність
(згідно з листом Державної митної служби України
 від 26 вересня 2012 року N 11.1/1.2-12.2/10785-ЕП)

До центрального апарату Державної митної служби України надходить інформація від Державної адміністрації залізничного транспорту України, керівників залізниць, що після введення в дію наказу Державної митної служби України від 2 червня 2003 року N 380 "Про затвердження Тимчасового порядку проведення митного оформлення товарів, що вивозяться залізничним транспортом, з використанням загальної вантажної митної декларації" (далі - Порядок) на прикордонних передавальних станціях, через відсутність в ЄАІС Держмитслужби електронних копій загальних ВМД (ЗВМД) та Реєстрів, щодня затримається біля 200 залізничних вагонів з експортними вантажами.

Такий стан справ свідчить про недотримання посадовими особами митниць відправлення вимог Порядку. Мають місце факти неоднозначного тлумачення в митних органах його вимог, зволікань та безпідставних відмов у митному оформлені експортних вантажів, порушення термінів внесення та підтвердження інформації про оформлення та пропуск вантажів по ЗВМД, ВМД, Реєстрам до ЄАІС Держмитслужби.

Це призводить до затримок вантажів прикордонними митними органами, прикордонні передавальні станції накопичують значну кількість вантажів. Як слідство, до митних органів надходять скарги та позови на відшкодування витрат із-за простою вагонів як від відправників вантажів, так і від керівників залізниць.

Опрос