Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно приостановления действия специальной санкции

Государственная таможенная служба
Письмо от 22.09.2003 № 16/16-2661-ЕП

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
УПРАВЛІННЯ МИТНОЇ СТАТИСТИКИ

ЛИСТ

від 22.09.2003 р. N 16/16-2661-ЕП

Щодо призупинення дії спеціальної санкції

Повідомляємо, що наказом Мінекономіки та з питань європейської інтеграції України від 19.09.2003 N 50/336 призупинено дію спеціальної санкції - індивідуального режиму ліцензування зовнішньоекономічної діяльності, застосованої до іноземного суб'єкта господарської діяльності за порушення чинного законодавства України у сфері зовнішньоекономічних відносин.

Направляємо для керівництва та використання в роботі зазначений наказ Мінекономіки та з питань європейської інтеграції України стосовно призупинення спеціальної санкції, застосованої до суб'єкта господарської діяльності, вказаного в додатку до цього листа.

В разі ненадходження додаткових повідомлень, після закінчення терміну дії зазначеного наказу по призупиненню спеціальної санкції, митне оформлення вантажів вказаного в наказі суб'єкта здійснювати виключно згідно з вимогами наказу Мінекономіки України від 17.04.2000 N 47, а саме: тільки за умови надання до митного органу разової (індивідуальної) ліцензії.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос