Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке взаимодействия между Антимонопольным комитетом и Государственной таможенной службой

Государственная таможенная служба, Антимонопольный комитет
Приказ от 05.01.2000 № 11/6

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 січня 2000 року N 11/6

Про порядок взаємодії між Антимонопольним комітетом і Державною митною службою

З метою забезпечення взаємодії між Антимонопольним комітетом України і Державною митною службою України у питаннях здійснення державного контролю за дотриманням антимонопольного законодавства та законодавства про митну справу, наказуємо:

1. Членам Антимонопольного комітету України, головам територіальних відділень Антимонопольного комітету України, заступникам Голови Державної митної служби України, начальникам реґіональних митниць, начальникам митниць здійснювати координацію своїх дій та взаємодіяти на відповідних рівнях в межах своєї компетенції. При цьому застосовувати:

1.1. Надання взаємної методичної допомоги у питаннях реалізації державної політики у сфері захисту економічних інтересів України, суб'єктів господарювання та споживачів від правопорушень у справі обмеження монополізму, захисту конкуренції та сприяння її добросовісному розвитку.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос