Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении инсулином больных области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 23.11.1999 № 749-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.11.99 р. N 749-р 

Про забезпечення інсуліном хворих області

Відповідно до статей 2, 18 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" від 9 квітня 1999 року, враховуючи незадовільний стан з забезпеченням інсуліном хворих області на цукровий діабет в зв'язку з недовиконанням доходної частини обласного бюджету, початком виробництва вітчизняного інсуліну АТЗТ "Індар", якість якого не відповідає необхідним показникам, ціна в результаті значно вища та з метою зняття напруги у вирішенні питання забезпечення інсулінозалежних хворих області інсуліном.

1. Управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації (Шишкіну), фінансовому управлінню облдержадміністрації (Сідень) в межах виділених асигнувань на придбання медикаментів по установах охорони здоров'я обласного підпорядкування на поточний рік провести фінансування на придбання інсуліну для інсулінозалежних хворих області, що проживають на території сільських районів та міст Вознесенська, Очакова, Первомайська, Южноукраїнська.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос