Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении ярмарки по продаже рыботоваров

Областная государственная администрация
Распоряжение от 23.11.1999 № 746-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.11.99 р. N 746-р

Про проведення ярмарку з продажу риботоварів

Відповідно до ст. 20 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Положення про порядок проведення міжобласних оптово-промислових ярмарків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.95 N 693, та з метою розширення ринку збуту і насичення торговельної мережі товарами вітчизняних товаровиробників, зміцнення договірних зв'язків між товаровиробниками і торговельними підприємствами: 

1. Провести 21 - 22 грудня 1999 року в виставочному комплексі ЗАТ "Експо-Миколаїв" ярмарок по продажу живої, охолодженої, мороженої і копченої риби, оселедців і рибних консервів.

2. Обов'язки з організації проведення ярмарку покласти на керівників підприємств: ТОВ "Фрозен-Фудс" (Стовика), ТОВ "Укррибторг" (Качного), Миколаївське сільськогосподарське рибоводне підприємство (Бондаренка), обласну спілку риболовецьких колгоспів (Суріна) і ВАТ "Очаківський рибоконсервний комбінат" (Городецького).

3. Управлінню з питань переробної промисловості та продовольства облдержадміністрації (Шевченку) забезпечити участь у ярмарку всіх виробників риботоварів, а управлінню з питань торгівлі та побутового обслуговування населення облдержадміністрації (Грановському) - оптових покупців і керівників роздрібних підприємств торгівлі незалежно від форм власності, які діють в області.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос