Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отсрочке платежей в бюджеты всех уровней предприятиям жилищно-коммунального хозяйства

Областная государственная администрация
Распоряжение от 19.10.1999 № 641-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.10.99 р. N 641-р

Про відстрочення платежів до бюджетів усіх рівнів підприємствам житлово-комунального господарства

1. Відповідно до статті 2 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" від 9 квітня 1999 року довести до відома міськвиконкомів, райдержадміністрацій, управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації, що з метою забезпечення своєчасної підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 1999/2000 років Кабінет Міністрів України постановою від 22 вересня 1999 р. N 1740 постановив:

1.1. Державній податковій адміністрації, Міністерству охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки, Державному комітетові по земельних ресурсах, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям надавати до 31 грудня 1999 р. підприємствам житлово-комунального господарства за переліком згідно з додатком 1 (додається) (див. окремо в базі) відстрочення платежів з податку на додану вартість, податку на прибуток підприємств, плати (податку) за землю, із збору за спеціальне використання водних ресурсів, місцевих податків і зборів незалежно від терміну виникнення податкових зобов'язань із застосуванням нульової ставки плати за користування податковим кредитом.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос