Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации проведения школьных ярмарок перед началом 1999 - 2000 учебного года

Областная государственная администрация
Распоряжение от 20.07.1999 № 434-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.07.99 р. N 434-р

Про організацію проведення шкільних ярмарків перед початком 1999 - 2000 навчального року

Відповідно до ст. 35 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", п. 8 ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою своєчасної підготовки торговельної мережі різних форм власності, закупівлі товарів для задоволення попиту школярів і учнівської молоді перед початком навчального року: 

1. Рекомендувати міськвиконкомам, райдержадміністраціям, облспоживспілці провести шкільні ярмарки у всіх містах та райцентрах області з 1 серпня по 5 вересня п. р., для чого:

1.1. Визначити місця проведення шкільних ярмарків, підготувати перелік торговельних підприємств, які повинні забезпечити безперебійну торгівлю цими товарами. Місця продажу обладнати відповідною рекламною інформацією для покупців.

1.2. Розглянути спільно з органами місцевого самоврядування питання про звільнення від придбання торгового патенту або встановлення мінімальних ставок торгового патенту для торговельних підприємств, визначених для торгівлі на шкільних ярмарках.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос