Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении исполнения постановления Кабинета Министров Украины от 9 марта 1999 г. N 335 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Кабинета Министров Украины по вопросам формирования и использования средств фондов охраны труда"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 13.04.1999 № 189-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.04.99 р. N 189-р

Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 р. N 335 "Про внесення змін і доповнень до деяких рішень Кабінету Міністрів України з питань формування та використання коштів фондів охорони праці"

1. Довести до відома голів райдержадміністрацій, міських голів, структурних підрозділів облдержадміністрації, керівників підприємств області, що Кабінет Міністрів України постановою від 9 березня 1999 року N 335 "Про внесення змін і доповнень до деяких рішень Кабінету Міністрів України з питань формування та використання коштів фондів охорони праці" постановив:

1.1. Внести зміни і доповнення до Положення про державний, галузеві, регіональні фонди охорони праці та фонди охорони праці підприємств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 жовтня 1993 р. N 838 (ЗП України, 1994 р., N 3, ст. 54), виклавши його в новій редакції (додаток 1) (див. окремо в базі). 

1.2. Затвердити Зміни і доповнення, що вносяться до деяких постанов Кабінету Міністрів України (додаток 2) (див. окремо в базі). 

1.3. Установити, що в 1999 і 2000 роках підприємства вугільної та гірничодобувної промисловості з підземним веденням робіт кошти від сплати штрафів за порушення нормативних актів про охорону праці, невиконання розпоряджень посадових осіб органів державного нагляду за охороною праці з питань безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, нещасні випадки на виробництві та випадки професійних захворювань, що сталися з вини підприємств, а також штрафів, накладених на посадових осіб і працівників, винних у порушенні вимог щодо охорони праці, спрямовують до фонду охорони праці підприємства, з якого стягнуто штраф, 50 відсотків загальної суми штрафу, до державного фонду охорони праці - 20, до галузевого та регіонального фондів - по 15 відсотків.

1.4. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським, районним державним адміністраціям внести зміни до нормативних документів з питань формування та використання коштів фондів охорони праці, що випливають з цієї постанови.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос