Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О реализации Соглашения между Николаевской областной государственной администрацией, областным советом, исполкомом Николаевского городского совета, Союзом промышленников и предпринимателей и областным советом профсоюзов на 1999 - 2000 годы по социально-экономическим вопросам

Областная государственная администрация
Распоряжение, Соглашение от 29.03.1999 № 159-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.03.99 р. N 159-р

Про реалізацію Угоди між Миколаївською обласною державною адміністрацією, обласною радою, виконкомом Миколаївської міської ради, Спілкою промисловців і підприємців та обласною радою профспілок на 1999 - 2000 роки з соціально-економічних питань

З метою своєчасного виконання заходів, передбачених Угодою між облдержадміністрацією, обласною радою, виконкомом Миколаївської міської ради, Спілкою промисловців і підприємців та обласною радою профспілок на 1999 - 2000 роки з соціально-економічних питань:

1. Головам райдержадміністрацій, міським головам, управлінням, комітетам, відділам облдержадміністрації за участю профспілок області забезпечити виконання заходів щодо реалізації даної Угоди (додаток).

2. Затвердити список працівників облдержадміністрації та профспілок області, які відповідають за виконання окремих пунктів Угоди (додається).

Інформацію про хід виконання заходів, передбачених Угодою на 1999 - 2000 роки, надавати управлінню праці та зайнятості населення облдержадміністрації в такі терміни: за підсумками першого півріччя - до 10 липня відповідного року, за підсумками року - до 10 січня наступного за звітним року.

3. Управлінню праці та зайнятості населення облдержадміністрації надавати облдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання Угоди в такі терміни: за перше півріччя - до 1 серпня відповідного року, за підсумками року - до 1 лютого наступного за звітним року.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос