Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации исполнения постановления Кабинета Министров Украины от 28 сентября 1998 г. N 540 "О Государственном реестре издателей, изготовителей и распространителей издательской продукции"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 27.10.1998 № 590-р

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.10.98 р. N 590-р

Про організацію виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1998 р. N 540 "Про Державний реєстр видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції" 

Відповідно до статей 12 та 14 Закону України "Про видавничу справу" та з метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1998 року N 1540 "Про державний реєстр видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції"

1. Довести до відома райдержадміністрацій, міськвиконкомів, видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції, що зазначеною постановою Кабінет Міністрів України постановив:

1.1. Затвердити Положення про Державний реєстр видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції (додаток 1) (див. окремо в базі).

1.2. Установити реєстраційний збір за внесення суб'єкта видавничої справи до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції в розмірі 25 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос